Tik patys geriausi atsiliepimai! Jaukios patalpos, mažos grupės, malonūs ir visada pasiruošę patarti treneriai, profesionali priežiūra sportuojant, įdomios ir nuolat kintančios treniruotės. Ačiū!  Vesta E.

Geriausia vieta norintiems atsikratyti nugaros skausmų ir sustiprinti raumenis. Nuostabu, kaip gali ramia sąžine sportuoti ir žinai, jeigu neteisingai atlieki pratimą, iš karto pataisot, pasakot, į ką būtina atkreipti dėmesį. Anželika V.

Labai džiaugiuosi, kad radau šią vietą, kuri išmokė judėti taisyklingai ir be skausmo. Visiems aplinkiniams rekomenduoju ir patariu apsilankyti, nebūtinai turint bėdų, bet ir profilaktiškai išmokti mylėti savo nugarą! Vitalija M.

Esame laimingi suradę sau tinkamą sportą, kuris stiprina kūną, gerina pusiausvyrą, kartu ir mankštą, tempimo pratimus. Labai dėkingi Andriui už atsidavimą, didelę pagarbą, visuomet motyvuojantį, padrąsinantį žodį, už perduodamas žinias. Jolita B. ir Kęstutis B.

Labai džiaugiuosi, kad atradau ir lankausi šioje vietoje. Personalui būdingas geranoriškumas, novatoriškumas, rūpestingumas, kantrybė ir kvalifikuotumas. Ačiū visam kolektyvui už pastangas ir pagalbą. Valerija Ž.

Puikiai žino savo darbą, dėmesingi. Mankštos labai pagerino mano savijautą. Gražina P.

Puikūs kineziterapeutai. Jauki atmosfera, pastebimas ir jaučiamas rezultatas. 🙂 Gitana Š.

Atradau savo mėgiamą sportą Labai labai gera atmosfera, super treneriai. Ačiū Jums už gerą savijautą! Daiva J.

Ačiū už nuoširdų darbą. Virginijus L.

Lankėtės Sveiko Sporto Studijoje? Būsime labai dėkingi, jeigu paliksite atsiliepimą ir Jūs:

    Jūsų vardas*

    Atsiliepimas

    Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.