Šioje treniruotėje sportuoja žmonės, norintys palaikyti ar pagerinti savo fizinę formą ir sveikiau gyventi. Užsiėmimus veda kineziterapeutas – treneris. Vienu metu salėje sportuoja iki 8 žmonių.

Grupės sudaromos pagal amžių ir fizinį pasirengimą, todėl treniruotėje jausitės komfortiškai – pratimai bus nei per sunkus, nei per lengvi.

Sveikatingumo treniruotė yra vidutinio intensyvumo. Treniruotės metu stiprinsite viso kūno raumenis. Pratimai atliekami tiek iš stovimų, tiek ir iš gulimų padėčių. Ypatingas dėmesys skiriamas giliųjų nugaros ir pilvo raumenų treniravimui bei juosmens stiprinimui.

Treniruotės metu naudosite įvairias priemonės: “TRX” funkcinius diržus, “GYMSTICK” treniruočių lazdas, nestabilias plokštumas, kamuolius, svarelius, volelius ir gumas. Treniruotės nebus monotoniškos, o pratimai atliekami su skirtingomis priemonėmis apkraus daugiau raumenų, lavins jėgą, pusiausvyrą ir koordinaciją.

Sustiprėję ir įgavę daugiau pasitikėjimo savimi, galėsite savo jėgas išbandyti funkcinėse (didesnio intensyvumo) treniruotėse.

Treniruotės trukmė – 60 min.

Sveikatos palaikymas ir stiprinimas

Pratimai su skirtingomis priemonėmis

Vidutinio intensyvumo treniruotė

Išbandyk Sveiko sporto studiją NEMOKAMAI

Užsiregistruok ir išbandyk mūsų treniruotę visiškai NEMOKAMAI.

  • Norite pradėti sportuoti?

    Registracija ir papildoma informacija telefonu 8 600 20052 arba el. paštu info@sveikosportostudija.lt

  • Kontaktai