celiulita

veiksmingi būdai, kaip sumažinti celiulitą 

Galbūt visiškai su celiulitu ir neatsisveikinsime, tačiau tikrai celiulitą sumažinsime. Visos moterys turi celiulito ir nesvarbu, kad išgražintose žurnalų nuotraukose atrodo kitaip. Celiulitas – tai paprasčiausi riebalai, besispaudžiantys prie po oda esančių jungiamųjų audinių.

Moterys dažniau nei vyrai kenčia dėl celiulito, nes vyrų jungiamasis audinys yra suformuotas kitaip. Neįmanoma visiškai jo atsikratyti, bet mes pateikiame jums veiksmingus natūralius būdus, kaip sumažinti celiulitą:

Reguliariai sportuokite ir sumažinsite celiulitą

Sportuojant kasdien, deginamos kalorijos, riebalai, jūsų kūnas sutvirtėja, mažėja celiulitas. Kardio treniruotės – puikus kalorijų deginimo būdas, kuris padeda apsisaugoti ir nuo širdies ligų ir diabeto.

Žmonėms, turintiems gerą fizinę būklę, rekomenduojame didelio intensyvumo intervalines treniruotes. Praktikuodami intervalines treniruotes jūs ne tik, kad sudeginsite daugiau kalorijų per trumpesnį laiką, bet ir gerės jūsų širdies darbas. Yra įrodyta, jog šių treniruočių metu kūno bei riebalų svoris krenta greičiau, nei per įprastas kardio treniruotes.

Jėgos lavinimas

Jėgos lavinimo pratimai taip pat nepakeičiami, norint sumažinti celiulitą. Lavinant jėgą, didėja raumenų masė, o jie sudegina daugiau kalorijų nei riebalai ir greitėja jūsų medžiagų apykaita. Auginant raumenis, stiprėja jūsų kūnas, mažėja celiulito matomumas.

Subalansuota mityba gelbsti mažinant celiulitą

Subalansuota ir sveika mityba neleidžia kūnui kaupti papildomų riebalų. Įtraukite į savo valgiaraštį pilno grūdo, liesus produktus, pvz. vištiena, pupelės, žuvis, taip pat įvairius vaisius ir daržoves. Stenkitės, kad galutinis patiekalo rezultatas lėkštėje būtų „spalvotas“. Sveikas maistas jūsų kūnui suteiks užtektinai reikiamų maisto medžiagų, jausitės sotesnis ilgesnį laiką.

Gerkite daug vandens

Pakankamas kiekis vandens iš mūsų organizmo išvalo toksinus ir padeda deginti riebalus. Vanduo skatina kolageno gamybą, kuris padeda atsinaujinti odai, ji atrodo stangri ir lygi.