fizinis aktyvumas grupinese mankstose kaune

7 priežastys, kodėl su draugu lengviau siekti rezultatų sportuojant

 

Kartais pratimai gali atrodyti per sunkūs mankštinantis vienam. Sportuoti su žmonėmis, kurių nepažįstate ir sportuoti su draugu – du skirtingi dalykai. Pasikvieskite draugą sportuoti kartu, taip bus lengviau mankštintis ir siekti savo tikslų. Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte sportuoti ne vienas:

 

  1. Motyvacija. Visiems būna tokių dienų, kada norisi išjungti žadintuvą ir miegoti toliau, tačiau jei sportuojate ne vienas, jūs nenorėsite nuvilti savo draugo ir nepraleisite treniruotės. O treniruotės metu matydamas, kaip stengiasi draugas, būsite motyvuotas stengtis dar labiau.
  2. Moralinis palaikymas. Kai kuriems sportas, o ypač toks, kurio nebandėte anksčiau, gali atrodyti bauginantis, tačiau einant sportuoti su draugu jums bus lengviau, labiau savimi pasitikėsite.
  3. Visada turėsite partnerį. Kai kuriuose užsiėmimuose reikia susirasti partnerį tam tikram pratimui atlikti. Sportuodami su draugu išvengsite nemalonių situacijų ieškantis partnerio ir greičiausiai neteks prisijungti prie trenerio, kad parodytumėte, kaip atlikti tą pratimą.
  4. Asmeninis stebėtojas. Treneris užsiėmimų metu stebi visus, tačiau tikrai nepakenks kelios papildomos akys, kurios pastebės, kad pratimą atliekate netaisyklingai.
  5. Smagumas. Mankštintis yra smagu, o mankštintis su draugu, su kuriuo galite pajuokauti – dar smagiau.
  6. Komandinis darbas. Jei su draugu dalyvaujate kokiame nors sporto renginyje ar pradėjote lankyti fitneso užsiėmimus, tai drauge galėsite sekti vienas kito pasiekimus ir stebėti, ar kažkuris neatsilieka ir nemeta savo tikslų.
  7. Sujungsite jėgas. Mes visi turime skirtingas stipriąsias puses, tačiau kartu esame stipresni. Pavyzdžiui, jei nedraugaujate su koordinacija – nesvarbu, nes jūsų draugas bus šalia ir padės pargriuvus ar kažką numetus.